Jeszcze przez kilkadziesiąt godzin (bo do jutra, poniedziałku 23 listopada) w sklepie wydawnictwa Portal Games możecie dorwać limitowaną edycję (stworzoną z okazji Roku Molocha) gry Neuroshima Hex.
Trzeba przyznać, że Portalowcy mają rozmach i wydanie wygląda naprawdę „na bogato„. Neuroshima HEX to jeden z najbardziej docenianych tytułów śląskiego wydawnictwa, który pozwolił mu wypłynąć na międzynarodowe wody.
Zestaw zawiera:
- Neuroshima Hex: Rok Molocha (pełna zawartość można znaleźć poniżej).
- Popiersie Borgo.
- Artbook w twardej oprawie.
Neuroshima Hex Rok Molocha to limitowana edycja gry wydana przez Portal Games z okazji Roku Molocha. Wydanie zawiera specjalną dwuwarstwową planszę z nową grafiką, planszetki graczy dla wszystkich frakcji, kampanię opowiadającą o początkach Molocha, nowe ilustracje jednostek armii, artbook w twardej oprawie, wypraska zaprojektowana dla wszystkich 19 armii, imponująca figurka Borgo (14 cm). Specjalna edycja w wielkim pudełku 31x31x10 cm – jedynie 2020 egzemplarzy.
Różnice względem wersji zwykłej:
- Duże pudło (31x31x10 cm) z nową okładką.
- Dwuwarstwowa plansza z nową grafiką.
- Znaczniki punktów życia Sztabu dla wszystkich armii.
- Planszetki dla wszystkich frakcji.
- Artbook w twardej oprawie (tylko w przedsprzedaży przez sklep Portal Games).
- Plastikowa wypraska dla wszystkich armii.
- Kampania opowiadająca o początkach Molocha.
- Nowe ilustracje jednostek armii.
- FAQ w broszurce.
- Dodatkowa duża figurka z żywicy – popiersie Borgo (tylko w przedsprzedaży przez nasz sklep Portal Games).
Wiek: 13+
Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 30 min.
Autor: Michał Oracz
Planowana premiera: Q1 2021
Po 23 listopada uruchomione zostaną przedsprzedaże w innych sklepach z grami planszowymi jednak bez artbooka oraz popiersia Borgo!
Założyciel bloga. Z grami planszowymi związany od 2014 roku. Wielki fan gier z klimatem, ale nie pożałuje również czasu na porządne euro. Przed planszówkami jego największą pasją były gry fabularne, z którymi związany był praktycznie od dziecka. Lubi uzasadnioną losowość — gry planszowe mają sprawiać mu przyjemność, a nie wrażenie nadgodzin z Excelem w roli głównej. Czemu „angry” chcielibyście zapytać? Ano, raczej nie szczędzi języka, gdy trzeba. Chociaż i tak ostatnio trochę złagodniał. „Pisze jak jest”. Jeżeli coś mu się nie podoba, to nie boi się o tym mówić.