
Największy i najważniejszy w Polsce Plebiscyt Planszowe Gram Prix 2022 właśnie wystartował. To moment, kiedy to wy – gracze – macie możliwość tłumnego zagłosowania na swoje ulubione gry, dodatki, a nawet lokale, sklepy, wydawców, czy media – tak, również na blogaski, vlogaski i inne influecerskie planszówkowe miejscówki, czy osobowości – w tym na nas – do czego gorąco was zachęcamy (jesteśmy w kategorii: Media: Blog/serwis. Jednak przypominamy, to nie my jesteśmy najważniejsi, a wybranie najlepszej gry – może to pomóc wielu niezdecydowanym w wyborze kolejnej gry, którą mogliby umieścić w swojej kolekcji
Jeżeli zagłosujecie, będziecie mieli możliwość wygrać nagrody, więc chociażby dlatego warto zainteresować się tym wydarzeniem – nie czekać więc i głosować.
No właśnie, a w jakich kategoriach możemy głosować? Ustalone kategorie w Plebiscycie to:
- akcja crowdfundingowa;
- blog/serwis o tematyce gier planszowych;
- gra dla dzieci;
- gra dwuosobowa;
- gra solo;
- gra imprezowa;
- gra planszowa;
- gra polskiego autora;
- gra rodzinna;
- gra z klimatem;
- inicjatywa promująca gry planszowe;
- rozszerzenie do gry planszowej;
- najlepsza oprawa graficzna gry;
- podcast o tematyce gier planszowych;
- sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży gier planszowych;
- social media o tematyce gier planszowych;
- lokal planszówkowy
- vlog o tematyce gier planszowych;
- wydawnictwo związane z grami planszowymi.
Mocno wspieramy ten plebiscyt, więc spodziewajcie się, że w ramach współpracy, napiszemy jeszcze co nieco o samym plebiscycie. Z pewnością, możecie spodziewać się naszych preferencji w poszczególnych kategoriach – na co byśmy my (redakcja) zagłosowali.
Dajcie znać, na co wy zagłosujecie, nie zapomnijcie oddać głosu na nas, a tymczasem zapraszamy na stronę plebiscytu.

Założyciel bloga. Z grami planszowymi związany od 2014 roku. Wielki fan gier z klimatem, ale nie pożałuje również czasu na porządne euro. Przed planszówkami jego największą pasją były gry fabularne, z którymi związany był praktycznie od dziecka. Lubi uzasadnioną losowość — gry planszowe mają sprawiać mu przyjemność, a nie wrażenie nadgodzin z Excelem w roli głównej. Czemu „angry” chcielibyście zapytać? Ano, raczej nie szczędzi języka, gdy trzeba. Chociaż i tak ostatnio trochę złagodniał. „Pisze jak jest”. Jeżeli coś mu się nie podoba, to nie boi się o tym mówić.